KONST / Litografier / Färglitografi 9164221
nr 916 4221
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi , Sven X:et Erixson (1899-1970), provtryck, subject: 51x41 (saknar glas), wear, damages.
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 19:39:53
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson